EN
Fenerbahçe maçı hazırlıkları başladı

Fenerbahçe maçı hazırlıkları başladı

27.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 14. haftasında Fenerbahçe ile 3 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 20:00’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarına başladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 17:30’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ısınma hareketleri ve koordinasyon çalışmalarıyla ile başladılar, 5'e 2 top kapma çalışması ve dar alanda minyatür kaleli çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız yarı sahada yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe, Uğurcan Yazğılı, Olivier Veigneau, Abdul Rahman Khalili, Fode Koita katılmadı. 
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar