EN
Hazırlıklar devam ediyor

Hazırlıklar devam ediyor

1.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 11. haftasında Antalyaspor ile 3 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 13:30’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana ritmik hareketler ve topla ısınma çalışmalarıyla ile başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız yarı sahada yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçının ardından yapılan soğuma hareketleri ile sonra erdi.
 
Kalecilerimiz Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız Olivier Veigneau ve Abdul Rahman Khalili katılmadılar.

Takımımız, Antalyaspor maçı hazırlıklarına 2 Kasım 2018 Cuma günü saat 11:15'de yapacağı antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak ve Tesislerimizde kampa girecek.

Diğer Fotoğraflar