EN
Hazırlıklar devam ediyor

Hazırlıklar devam ediyor

7.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 12. haftasında Bursaspor ile 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 13:30’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana toplu ve topsuz ısınma çalışmalarıyla ile başladılar, iki grup halinde çalışmalarına devam ettiler. 1. grup dar alanda oyunu, 2. grup şut ve gol vuruşu çalıştılar.  Daha sonrasında oyuncularımız yarı sahada yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Antrenmana sakatlıkları devam eden oyuncularımız Eray Birniçan, Uğurcan Yazğılı, Olivier Veigneau ile Abdul Rahman Khalili katılmadılar ve Ramazan Köse ise takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştı.
 
Kalecilerimiz  Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Bursaspor maçı hazırlıklarına 8 Kasım 2018 Perşembe günü saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar