EN
Hazırlıklar devam ediyor

Hazırlıklar devam ediyor

22.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 13. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor ile 25 Kasım 2018 Pazar günü saat 19:00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarını sürdürüyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız antrenmana toplu ve topsuz ısınma çalışmalarıyla ile başladılar, top kazanma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alanda yapılan minyatür kale ve çift kale taktik ağırlığı çift maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe, Uğurcan Yazğılı, Olivier Veigneau, Abdul Rahman Khalili, idmanı yarıda bırakan Fode Koita ve Evkur Yeni Malatyaspor karşılaşmasında kart cezalısı olan Loret Sadiku'nun yokluklarında Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli antrenmanda kadro kurmakta zorlandı.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar