EN
Hazırlıklar devam ediyor

Hazırlıklar devam ediyor

28.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 14. haftasında Fenerbahçe ile 3 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 20:00’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarına devam ediyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız ısınma hareketleri ve esnek ısınma çalışmalarıyla ile başladılar, top kazanma çalışmaları, şut ve kenar orta varyasyon çalışmaları ile devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alanda topa sahip olma ve yarı sahada yapılan çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe, Uğurcan Yazğılı, Abdul Rahman Khalili ve Özgür Çek antrenmana katılmadılar. Fode Koita ve Olivier Veigneau takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştılar.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar