EN
Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

29.11.2018
 
Kasımpaşamız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 14. haftasında Fenerbahçe ile 3 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 20:00’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı maçın hazırıklıklarına devam ediyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı ve bir buçuk saate yakın sürdü.
 
Oyuncularımız ritmik ısınma hareketleri ile başladılar, dar alanda top kazanma çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız yarı saha minyatür ve büyük kaleli çift kale maçının ardından yapılan soğuma çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız İlhan Depe, Uğurcan Yazğılı ve Abdul Rahman Khalili antrenmana katılmadılar. Özgür Çek ise takımdan ayrı özel program dahilinde bireysel antrenörümüz eşliğinde çalıştı.
 
Kalecilerimiz Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Halit Matlı ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına yarın saat 11:00'da yapacağı antrenman ile devam edecek.

Diğer Fotoğraflar