EN
Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

28.11.2019
 
Kasımpaşamız, 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 13. haftasında Demir Grup Sivasspor ile 30 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00'da Yeni 4 Eylül Stadı'nda oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Sorumlumuz Kemal Özdeş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 13:00’da başladı.
 
Oyuncularımız antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başladılar, pas çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenman 5'e 2 top kapma çalışmalarının ardından yapılan pas-şut çalışmaları ile tamamlandı.
 
Kalecilerimiz Fatih Öztürk, Ramazan Köse, Murat Can Yıldız ve Enes Sarı kaleci antrenörümüz Tolga Özgen ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Öte yandan Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'nden gelen öğrenciler Tesislerimizi gezip, oyuncularımız ile sohbet ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız öğrencilere hediyeler verip, hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 
Takımımız, Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıklarını yarın saat 14:00'da yapacağı antrenman ile tamamlayacak ve Sivas'a gidecek.

Basın Fotoğrafları