EN
İstanbul hazırlıkları tamamlandı

İstanbul hazırlıkları tamamlandı

Kasımpaşamız, 2016-2017 Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 28. haftasında 21 Nisan 2017 Cuma günü saat 20:00'da Doktor Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda Kardemir Karabükspor ile maçın İstanbul'daki hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Sorumlumuz Kemal Özdeş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 18:30’da başladı.
 
Antrenmana oyuncularımız ise antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başladılar, pas çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenman 5'e 2 top kapma çalışmalarının ardından yapılan pas-şut çalışmalarıyla sona erdi.
 
Kalecilerimiz, Ramazan Köse, Eray Birniçan, Kadem Burak Yaşar ve Emirhan Emir kaleci antrenörümüz Nejdet Şen ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra kalecilerimiz çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Kemerburgaz Tesislerimizde Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak, yarın sabah saatlerinde karayolu ile Karabük'e gidecek. Takımımız, 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 18:00'da Karabükspor Tesisleri'nde yapacağı antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Diğer Fotoğraflar