EN
İstanbul hazırlıkları tamamlandı

İstanbul hazırlıkları tamamlandı

Kasımpaşamız, 2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu ilk haftasında Aytemiz Alanyaspor ile 12 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 21:45’de Bahçeşehir Okulları Stadı’nda yapacağı maçın Kemerburgaz Tesislerimizdeki hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Sorumlumuz Kemal Özdeş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 19:00’da başladı.
 
Oyuncularımız antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenman taktik çalışmalarıyla sona erdi.
 
Kalecilerimiz, Ramazan Köse, Eray Birniçan, Kadem Burak Yaşar ve Murat Can Yıldız kaleci antrenörümüz Nejdet Şen ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra kalecilerimiz çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız, Kemerburgaz Tesislerimizde Alanyaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak, yarın öğle saatlerinde havayolu ile Alanya'ya geçecek. Takımımız, 11 Ağustos 2017 Cuma günü saat 19:30'da Alanyaspor Tesisleri'nde yapacağı antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Diğer Fotoğraflar