EN
İstanbul hazırlıkları tamamlandı

İstanbul hazırlıkları tamamlandı

Kasımpaşamız, 2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 3. haftasında Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile 27 Ağustos 2017 Pazar günü saat 21:45’de Manisa 19 Mayıs Stadı’nda yapacağı maçın Kemerburgaz Tesislerimizdeki hazırlıklarını tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Sorumlumuz Kemal Özdeş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 19:00’da başladı.
 
Oyuncularımız antrenmana koşu ve ısınma hareketleriyle başladılar, 5'e 2 top kapma çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenman taktik ağırlıklı çift kale maçıyla sona erdi.
 
Kalecilerimiz, Ramazan Köse, Eray Birniçan, Kadem Burak Yaşar ve Murat Can Yıldız kaleci antrenörümüz Nejdet Şen ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra kalecilerimiz çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.
 
Takımımız,  Kemerburgaz Tesislerimizde Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçı hazırlıklarını tamamlayarak, yarın öğle saatlerinde havayolu ile İzmir'e oradan da Manisa'ya kamp yapacağı otele geçecek. Takımımız, 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 19:00'da Manisaspor Tesisleri'nde yapacağı antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Diğer Fotoğraflar