EN
Kamp günlüğü (06.01.2019)

Kamp günlüğü (06.01.2019)

Kasımpaşamız, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis sezonu 1. etap kamp çalışmalarını Kemerburgaz Tesislerimiz’de bugün yaptığı antrenman ile tamamladı.
 
Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerimizde, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı.
 
Oyuncularımız antrenmana vücut tekniği ile ısınma hareketleri ile başladılar, top ile tekni çalışmalarıyla devam ettiler. Daha sonrasında oyuncularımız dar alan minyatür kaleli maç ve yarı sahada yapılan maçın ardından yapılan soğuma koşuları ile antrenmanı tamamladı.
 
Sakatlıkları devam eden oyuncularımız Eray Birniçan, İlhan Depe ve Abdul Rahman Khalili antrenmana katılmadılar.
 
Takımımız İstanbul kampını tamamlayarak akşam saatlerinde 2. etap çalışmaları için havayolu ile Antalya'ya kamp yapacağı otele geçecek.

Kamp kadromuz:
Ramazan Köse, Eray Birniçan, Murat Can Yıldız, Veysel Sarı, Özgür Çek, Strahil Popov, Olivier Veigneau, Syam Ben Youssef, Josue Sa, Onur Ural, Samuel Eduok, Loret Sadiku, David Pavelka, Abdul Rahman Khalili, Trezeguet, Tobias Heintz, İlhan Depe, Tarkan Serbest, Hakan Demir, Çağtay Kurukalıp, Azad Toptik, Mbaye Diagne, Fode Koita, Mustafa Ethem Erboğa.

Diğer Fotoğraflar