EN
“Maçı kendi elimizle verdik desek yeridir”

“Maçı kendi elimizle verdik desek yeridir”

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, Antalyaspor karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
 
"Maçı kendi elimizle verdik desek yeridir. Antalyaspor kalecisinin çok başarılı olması belki de maçın sonucunu tayin etti. Maç o kadar durdu ki. Bu maçtan çok daha az kesintiye uğramasına rağmen 10 dakika uzatılan maçlar var. Her zaman hakemlerin yanındayız. Onların çok dürüst olduğuna inanıyoruz. Dürüstlük başka, bir oyunun hakkını vermek başka bir şey. Abdulkadir Bitigen kardeşimiz de bugün biraz daha farklı düşünebilirdi. Ama neticede böyle değerlendirdi. Keyifsiz bir maç oldu. Kaybetmek daha keyifsiz oldu. Hafta sonuna keyifsiz başladık. Benim hayatta çok değer verdiğim, Türk futbolunun ve Fenerbahçe'nin unutulmaz ismi Can Bartu ağabeyimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. Üzüntülü bir hafta sonu geçirdik. İnşallah bundan sonra böyle üzüntülü hafta sonları geçirmeyiz."
Teknik direktörümüz Mustafa Denizli, puan tablosunda üstlerinde olan takımlarla aralarındaki 1-2 puanlık farkların kapatılmayacak farklar olmadığının altını çizerek, "Burada, daha farklı bir sonuç beklediğimiz bir maçtı. Ama gerçekleşmedi. Önümüzdeki haftalar bunu gerçekleştirmek mecburiyetindeyiz. Eğer biz birşey yapmak istiyorsak, Kasımpaşa tarihinde bir ilk yaşatmak istiyorsak, herkes çok farklı düşünecek ve kendi ile ilgili bir değerlendirme yapacak. Ben değerlendirme yapacağım zaten ama onların kendileriyle ilgili değerlendirme yapmaları daha önemli." ifadelerini kullandı.